.

                            

To,čo si každý želá,je dotyk pravdy a schopnosť tú pravdu pochopiť,aby mohol využiť,čo cíti a zažíva,či už zúfalstvo,alebo radosť,tak,aby jeho životu dodali zmysel a azda sa dotkne aj ostatných.

Toto je umenie vo svojej najvyššej forme.Pre tie chvíle osvietenia žijem dalej.


...Ak odsudzujete ľudí,znamená to,že nemáte čas ich milovať...odd


♥My Profile:JaxnPrincess

♥AND MJJ COMMUNITY:Community

♥MJ Beautiful Graphics:Mj Graphics Starlights

♥Causes about Neverland:www.causes.com

♥MJ Photos Collectors:MJPhotos♥

♥Michael Jackson Vision Ex..:Sony MusicVision

♥Pictures:More MJ´s Pitures

odd

Born THis Way


Michael bisexual?

3. května 2010 v 19:45
Popový král Michael Jackson byl bisexuál a měl trvalý poměr s mužem. Tvrdí to zdravotní asistent dermatologa Jason Pfeiffer, jenž prý byl zpěvákovým milencem. Potkali se v době, kdy se Michael léčil s kožními problémy. A Pfeiffer teď vzkázal rodině Jacksonů, že ho nikdo neumlčí, i když se o to snaží. Jeho vztah se zpěvákem prý byl ."vášnivý a sexuálny."


"Skvěle jsme si rozuměli od první chvíle, co jsme se potkali," prozradil Pfeiffer americké televizi Extra náležející produkční společnosti Warner Bros.

A vztah Pfeiffera a Jacksona potvrdil také lékař Arnold Klein, jenž zpěváka ošetřoval. "Když vidíte dva lidi dívat se na sebe pohledem zamilovaných, víte, o co jde. Já jsem z nich obou měl radost," potvrdil Klein pro Extra.

Pfeiffera pak prý spojily s Jacksonem vzpomínky na krušné dětství. "Tak jsme tam seděli a oba začali plakat a já vstal a šel k němu a řekl mu, že to bude v pohodě… A objal ho. A to objetí bylo víc než přátelské. A za pár měsíců bylo jasné, že ke mně Michael také cítí víc," dodal Pfeiffer.

Jacksonovou sexualitou si nikdy hlavu nelámal. Jemu samotnému prý stačilo, že měli nejen vášnivý sexuální poměr, ale že byli spříznění duševně. "Vím, že jsme se milovali, řekl mi to mockrát. Věřím, že byl mou spřízněnou duší," tvrdí Pfeiffer.
:D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama